Ajurvéda - cesta k zdravému a dlhému životu

Všetko o ajurvéde, jej princípoch, dôležitých bylinách a jej vplyve na naše zdravie

PREDNÁŠKA DR. FREJA – DLHÝ ŽIVOT BEZ CHORÔB

 

Dňa 2.12.2016 sa uskutoční v Bratislave prednáška uznávaného MUDr. Davida Freja pod značkou Ecce Vita, kde sa budete môcť zoznámiť s liečbou a prevenciou civilizačných ochorení z pohľadu lekára holistickej a prírodnej medicíny.

MUDr. Frej vám vysvetlí praktické tipy, ako si zvýšiť vlastnú energiu, kde sa ukrýva príčina chorôb, jednoduché detoxikačné techniky, ako mať kvalitný spánok, zásady správneho stravovania a pitného režimu, ako posilniť imunitu, chrániť sa pred civilizačnými chorobami a dožiť sa dlhého veku.

Prednáška je založená na dlhoročných lekárskych skúsenostiach pána Freja, ktorý vyštudoval lekársku fakultu v Prahe a pôsobil tam niekoľko rokov ako internista. Prírodnú medicínu a výživu študoval v Albuquerque v Novom Mexiku (USA), v Rakúsku a indickej Pune. Vo svojej praxi sa zaoberá svojím vlastným liečebným systémom, ktorý je založený na prepojení liečby zápalu a s ním súvisiacich chronických ochorení, biologických rytmov, detoxikácie organizmu a výživy. Venuje sa prednáškam, seminárom a ozdravným pobytom, publikuje v mnohých časopisoch a vydáva svoje vlastné knihy, ako je napríklad kniha Detoxikácia pre dlhý život alebo Zápal – skrytý zabijak.

 

Prednáška sa uskutoční dňa 2. 12. 2016 v Hoteli NIVY (veľká kongresová sála), Líščie Nivy 3, Bratislava. Začiatok je o 19.00 hodine a MUDr. Frej bude prednášať 1,5 hodiny. Po ukončení prednášky bude možnosť diskusie a otázok k problémom účastníkov prednášky.

V priebehu prednášky bude zadarmo ponúkaná ochutnávka liečivých bylinných čajov a možnosť nákupu produktov EcceVita vrátane kníh dr. Freja so zľavou 20 %.  Viac informácií nájdete na webových stránkach: http://www.eccevita.cz  

 

Prednáška MUDr. Freja

 

 

Zdieľať

 

Semináre MUDr. Davida Freja - Advana - medzinárodné centrum vzdelávania


Jednotlivé semináre organizované medzinárodným centrom vzdelávania pre prírodnú medicínu Advana, sú vhodné pre poradcov v oblasti životného štýlu, lekárov, liečiteľov, manažérov a záujemcov o vlastné zdravie a prevenciu.


IV. ročník v r. 2016 sa bude zameriavať na prevenciu a liečbu, vrátane samoliečby hlavných a najčastejších ochorení. Môžu sa ho zúčastniť študenti predchádzajúcich ročníkov, ktorí si takto rozvinú svoje doterajšie vedomosti ako aj noví študenti, ktorí získajú nové informácie v diagnostike, prevencii a liečbe.


Účastníci sa dozvedia nové a podrobné informácie od našich aj zahraničných významných odborníkov, lektorov s mnohoročnými praktickými skúsenosťami.
Program štúdia sa skladá zo 6 seminárov, zameraných na možnosti prírodnej liečby a prevenciu najčastejších chorôb a bude zakončené testom a udelením certifikátu za výučbu.

Miesto konania seminárov: Centrum prírodnej medicíny dr. Frej, Holandská 10, Praha 10 - Vršovice

Cena za jeden seminár: 1 590,- Kč (nakoľko sa semináre konajú v ČR, budú aj platené v českých korunách)


Seminár Advana, 4.ročník 2016, bude zameraný na:

19.3.2016
Choroby, prevencia a liečba chorôb tráviaceho traktu, poruchy trávenia, zažívacie ťažkosti, choroby pažeráka, žalúdka, čriev, pankreasu, pečene.


20.3.2016
Choroby močového systému a obličiek, zápaly, infekcie, obličkové kamene, inkontinencia.


24.3.2016
Nervové a psychické ochorenia - bolesti hlavy, depresie, úzkosti, choroby mozgu.


25.3.2016
Zdravie pre ženu: problémy u žien, choroby detí, tehotenstvo, dojčenie, hormonálny systém, poruchy menštruácie, menopauza, choroby štítnej žľazy.


26.3.2016
Choroby srdcovo-cievne: srdce, cievy, mozgová mŕtvica, infarkt, kŕčové žily, lymfatický systém.


27.3.2016
Bolesti kĺbov, artróza a artritída, bolesti chrbta, kožné choroby, posilnenie imunity.

 

Informácie o štúdiu, o rezervácii termínu a o možnostiach ubytovania pre účastníkov zo Slovenska poskytne: p. Viera Kosíková, mobilný kontakt: 0905 201 445, email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..

Tešíme sa na váš záujem!

 

Zdieľať

 

 PhDr. MÁRIA KOLLÁROVÁ,

Andragogička a poradkyňa pre jednotlivcov, páry, rodinu a závislé vzťahy.

 

Pochádza z východného Slovenska z mesta Bardejov. Vyštudovala andragogiku na Filozofickej fakulte UK v Bratislave. Neskôr študovala Medzinárodné vzťahy na Ekonomickej univerzite v Bratislave. Po ukončení štúdia pracovala na vysokej škole ako poradkyňa a metodička, neskôr ako redaktorka internetových novín.

Istý čas pracovala mimo svojej profesie, no aj napriek tomu sa vo svojom voľnom čase vzdelávala a pokračovala v tom, čo ju vždy zaujímalo, a to ľudská duša a psychika. Absolvovala systematický výcvik a rast podľa modelu Virginie Satirovej.

Publikovala v novinách a časopisoch s medicínskou problematikou. Zúčastnila sa viacerých kongresov naturálnej medicíny. Pri svojom štúdiu tiež veľa čerpala z poznatkov a učenia českej psychologičky Jiřiny Prekopovej, priekopníčky metódy pevného objatia a obnovy lásky v rodine.

K človeku pristupuje s nesmiernou citlivosťou, úctou a rešpektom. Vo svojej práci s klientom využíva ľudský prístup, ktorý vedie k rastu osobnosti, podpore zdravia cez odpustenie a objavovanie vlastných zdrojov, ktoré každý človek v sebe má. Pomáha objavovať vnútornú krásu, silu, nežnosť a prijatie seba samého na to, aby život bol šťastnejší a krajší a človek TÝM, KÝM JE.

Milí priatelia,

radi by sme vás informovali o naplánovaných termínoch konzultačných dní MUDr. Dávida Freja u nás, v našom ajurvédskom centre Zdravie z prírody, ktoré nájdete na Furdekovej 10 v Bratislave - Petržalke.

Objednávanie na konzultácie
Objednať sa na jednotlivé konzultácie môžete priebežne tak, aby ste sa na daný termín kvôli veľkému záujmu dostali.

Formy objednávania:
 telefonicky - mobilné číslo 0905 201 445, na tomto čísle vám budú zodpovedané aj vaše ďalšie prípadné otázky
 emailom - na emailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. (predmet správy Dr. Frej - Bratislava)
 kontaktným formulárom, ktorý nájdete v našich kontaktoch (predmet správy Dr. Frej - Bratislava)

 

Najbližšie termíny konzultácií: 

  1. a 2. jún 2017

 

Ďalšie termíny konzultácií v roku 2017:

  27. a 28. október 2017

  1. a 2. december 2017

 

 

Zároveň vás poprosíme, aby ste si prečítali náš článok o konzultáciách Dr. Freja, v ktorom nájdete podrobnejšie informácie o tom ako daná konzultácia prebieha a čo všetko obnáša.

 

Ďakujeme a prajeme zdravý a dlhý život!

 

Zdieľať