Ajurvéda - cesta k zdravému a dlhému životu

Všetko o ajurvéde, jej princípoch, dôležitých bylinách a jej vplyve na naše zdravie

Biorezonančný prístroj Bicom OptimaBIOREZONANCIA je rýchla a spoľahlivá metóda určená na diagnostiku ochorení, pričom následne sa ich liečba vykonáva bez potreby použitia liekov. Je bezbolestná a preto je vhodná tak pre malé deti ako aj pre dospelých. Je vhodná aj pre zdravých ľudí v rámci prevencie.

Ide vlastne o diagnostiku a liečbu vykonávanú špeciálnym počítačom, ktorá pracuje na základe vibrácií. Iné vibrácie ma totiž zdravé tkanivo na rozdiel od toho chorého. Podstatou je aktivácia energetických dráh a bodov v tele, ktorých cieľom je obnovenie rovnováhy organizmu v oblasti energetickej, hormonálnej a nervovej. V tele sa takto naštartuje proces samoliečenia a "obnoví sa vnútorný lekár", pričom telo sa upraví pomocou vlastných zdrojov.

 

Táto liečebná metóda patrí medzi alternatívne medicínske metódy. Vo svojej praxi ju pani Dr. Olexová spája s vyšetrením pulzu podľa Ajurvedskej medicíny, čím dostáva unikátny obraz vyšetrovaného organizmu. Ide teda o komplexnú metódu, ktorá dokáže odhaliť aké zmeny sa dejú vo vašom vnútri bez toho, aby ste museli podstúpiť akýkoľvek invazívny zákrok. 

 

Kedy a pri ktorých stavoch je biorezonancia efektívna:

 alergické ochorenia
 atopická dermatitída
 kožné vyrážky
 revmatické ochorenia
 zranenia- napr pri športe
 odstránenie vírusov a baktérií
 eliminacia závislosti na nikotine, alkohole, sladkostiach
 astma bronchiale
 ochorenia vnútorných orgánov
 migrény a bolesti celého tela
 problémy se zubami a ďasnami
 imunitné poruchy
 hormonálne poruchy
 účinná detixikácia
 ovplyvnenie nežiaducich účinkov očkovania a chemických liekov

 

Kedy nie je vhodné podstúpiť liečbu (kontraindikácie):
 pri diagnosticky nejasných stavoch s akútnymi bolesťami a infekciami,náhlych brušných príhodách,stavoch náhlej dýchavice a bolestiach na hrudi
 pri krvácavých stavoch
 pri stavoch celkového vyčerpania, chorobách s nevratným poškodením tkanív
 pri ťažkých otravách
 v prípade zhubných nádoroch, stavoch po ožarovaní a chemoterapii
 pri psychotických stavoch s motorickým nekľudom
 pri implantovanom kardiostimulátore
 počas tehotenstva

Prístroj, ktorým sa biorezonancia v našom centre vykonáva je BICOM® OPTIMA od renomovanej nemeckej firmy Regumed, ktorá sa výrobou biorezonančých prístrojov zaoberá už 30rokov. Ide o terapeutický a diagnostický prístroj schválený slovenským Štátnym ústavom pre kontrolu liečiv. Vďaka čomu je garantovaná jeho účinnosť tak v rámci terapie ako aj v diagnostike.  

 

Zdieľať