Ajurvéda - cesta k zdravému a dlhému životu

Všetko o ajurvéde, jej princípoch, dôležitých bylinách a jej vplyve na naše zdravie

ORGANIC INDIA a ECCE VITA na Slovensku!

Naša spoločnosť je už viac ako 10 rokov dovozcom a distribútorom vysokokvalitných prírodných ajurvédskych prípravkov Organic India. Zároveň v posledných rokoch je dovozcom a distribútorom bylinných prípravkov Ecce Vita, ktorých odborným garantom je známy ajurvédsky lekár MUDr. Dávid Frej, s ktorým celé roky spolupracujeme tak na odborných konzultáciach ako aj práve na dovoze týchto prípravkov.

Ako jediní na Slovensku všetky bylinné prípravky aj certifikujeme na Úrade verejného zdravotníctva SR. Avšak všetky prípravky už pri vstupe na Slovensko nesú rôzne certfikáty kvality, ktoré zaručujú ich zdravotnú neškodnosť a organický pôvod.

Pri všetkých bylinných prípravkoch sa používajú výhradne rastlinné kapsule bez živočíšnej želatíny, pričom ide o 100% prírodné produkty bez akýchkoľvek umelých konzervačných látok.

 

Celková kvalita bylinných produktov Organic India aj Ecce Vita je potvrdená niekoľkými certifikátmi kvality:

ISO 9001 : 2000 – celosvetovo uznávaný certifikát kvality výroby

EKOCERT – európsky certifikát ekologického poľnohospodárstva

BIO – certifikát českého ekologického poľnohospodárstva

GMP – certifikát dodržiavania správnej výrobnej praxe

USDA Organic – certifikát amerického Ministerstva poľnohospodárstva o organickej kvalite

SQF – certifikát bezpečných kvalitných potravín

HACCP – certifikát normy kritických bodov, Kóšer kvalita. 

Všetky byliny rastú v čistom prostredí na bio farmách. V jednotlivých prípravkoch môžete nájsť len celé sušené rastliny a ich kvalitné extrakty. Byliné kombinácie sú zostavené, tak aby pôsobili na celý organizmus. Aj vďaka tomu je ich možné užívať aj dlhodobo, bez akýchkoľvek nežiadúcich účinkov! Zároveň sú vhodné aj pre celiatikov a vegetariánov, nakoľko majú kapsule vyrobené z rastlinných materiálov, t.j. z ľahko stráviteľnej rastlinnej celulózy.

Zárukou kvality je aj ich chemická čistota, čo znamená, že nie sú chemicky kontaminované, napríklad z pôdy rôznymi pesticídmi, umelými hnojivami, insekticídmi, konzervantmi a pod. Zároveň sú pravidelne laboratórne testované na prítomnosť baktérii, plesní, vírusov, ťažkých kovov. Samozrejmosťou je, že pri ich výrobe alebo testovaní nie je využívané ich ožarovanie.

 Kde kúpite bylinné prípravky Organic India a Ecce Vita.

V prípade, že sa zaujímate o prírodnú či priamo ajurvédsku medicínu a máte záujem o kúpu týchto bylinných prípravkov, neváhajte navštíviť náš eshop: ajurveda-shop.eu alebo priamo navštívte našu kamennú predajňu Zdravie z prírody na Furdekovej 10 v Bratislave.

 Možnosti spolupráce - VEĽKOOBCHOD

Pokiaľ máte záujem o ďalší predaj nami dovážaných výrobkov, neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0905 201 445 alebo nám jednoducho napíšte email, resp. použite náš kontaktný formulár. Veľkoobchod je určený pre obchodníkov, prevádzkovateľov eshopov a kamenných obchodov so zdravou výživou a lekárne.

Ďakujeme a prajeme veľa zdravia a životnej pohody!

 

 

Zdieľať